Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Marredheniet Shqiptaro-Gjermane. Bashkepunimi mes te djathtes.

September 4, 2014 @ 9:00 am - 5:00 pm

Me 04 Shtator 2014, prane salles Balsha ne Hotel Tirana International, nen kujdesin e Znj. Edith Harxhi, Drejtore Ekzekutive e Albanian Policy Center mbahet konferenca e dyte “Marredheniet Shqiptaro-Gjermane. Bashkepunimi mes te djathtes. Vlera te perbashketa, vizion i njejte”. Te ftuar si paneliste per te trajtuar ceshtjen ne fjale do te jene: Z. Genc Pollo, Z. Fatmir Mediu, Prof. Myqerem Tafaj, Prof. Aurel Plasari, Prof. Perparim Kabo si dhe i ftuar special Dr. Andreas Schockenhoff, Zv. Kryetar i Grupit Parlamentar CDU/CSU ne Parlamentin Gjerman.

Details

Date:
September 4, 2014
Time:
9:00 am - 5:00 pm